O nas

Jesteśmy specjalistyczną firmą od 25 lat działającą w obrębie ekologii. Tak, to było w 1992 roku, kiedy ludzie jeszcze pytali co tak naprawdę kryje się pod pojęciem "eko"?

Już wtedy sygnalizowaliśmy wielu problemy związane z jakością wody, niemniej jednak wszelkie nasze działania w tym zakresie można było uznać w tym czasie za hobby bądź altruizm, gdyż świadomość ówczesnego Polaka sprowadzała się do tego, że "woda jest czysta, bo jest przezroczysta".

Sytuacja ta zmieniła się znacznie gdy w roku 1996 nasi rodacy mogli doznać komfortu korzystania z dobrodziejstw wcześniej zastrzeżonych jedynie dla NASA i na polskim rynku pojawiły się pierwsze systemy uzdatniania wody pitnej wykorzystujące najnowocześniejszą technologię membranową.

Jednocześnie raz zanieczyszczone środowisko naturalne zaczęło odpłacać się nam pięknym za nadobne i po latach nieustannej degradacji zaoferowało ciecz, której jakość dalece dziś odbiega od wody uznawanej dotychczas za pitną.

Ponieważ aktualnie jako już świadomy Europejczyk wiesz, że składasz się z 80% wody, i że jesteś tym co pijesz, nasza firma wciąż się rozwija, aby móc nieść Ci pomoc w rozwiązywaniu przeróżnych Twoich problemów związanych z wodą i po to również, aby spełniać Twoje najdziwniejsze kaprysy, co do sposobów instalacji, projektów, urządzeń, serwisu czy obsługi oferowanych przez nas filtrów i systemów uzdatniania wody.

Wypełnij formularz kontaktowy, a nie ominie Cię żadna nasza Promocja. Odpowiadamy na wszystkie pytania oraz udzielamy porad online ZA DARMO!